Remik

Remik online to seria gier korzystających z tego samego pojęcia i sposób gry, różnią się w jego regulaminie. Podstawowa wersja gry jest ciekawy grał z 2 do 4 graczy z jednej karty lub płytek ceramicznych (Rummikub) ze standardowych talii 52 kart.

remikKliknij tutaj


Podstawowe zasady gry są takie same, online Remik, gracze otrzymują karty i trzeba wyciągnąć kartę i odrzucić karty i organizuje karty w rękach zestawy (3 lub cztery karty o tej samej rangi, na przykład 9,9, 9 pik, karo i trefl) lub uruchamia (sekwencja kolejnych zamówionych kart takich jak 5,6,7 serca). W podstawowej wersji gry ciekawy gracze muszą łączą karty po określonych serii.

Zwycięzcą zostaje gracz pozbawiony karty po odrzuceniu ostatniej karty do pojemnika na stos. Gdy stos papierów wartościowych (stos, gdzie gracze czerpać kart) kończy się, wyrzucić sterty jest zrekonstruowany i staje się nowym pali od ręki, z których gracze będą wymianę kart.

Podstawowa wersja ciekawy pozwala wielu wyłożone meldunki co oznacza, że może wyłożone meldunki określa i prowadzi as you go i nie musisz czekać na określony pułap punktów, zanim będzie można łączą takie jak w grze Kalooki albo czekać na takie minimalne balast jak Schnapsen lub grę Gin Oklahoma.

Niektóre odmiany gra Remik także korzystać z karty Joker jako część serii (Kalooki na przykład), ale większość z tych wersji nie używaj karty joker. Remik jest znany na całym świecie w różnych wersjach, a także dostępne online w download i nie pobierać wersji, gdzie można uczestniczyć w internetowych turniejach ciekawy i grać z graczami z całego świata.

Wersja ciekawy Rummikub jest wersja płytki, które po raz pierwszy stworzone, aby pomóc tym, którzy nie są przyzwyczajeni do gry w karty (głównie dzieci) oraz umożliwienie im udziału w grze Remik. Rummikub jest 3rd najczęściej sprzedawanych gier planszowych na świecie, który wydał Remik tak popularne i niemal tak popularne jak gry w pokera.
Inne wersje download online Remik obejmują: Gin remi, Kalooki, Oklahoma Gin, Remik 500 i więcej.

Remik wersji gry znane są w różny sposób w różnych krajach, na przykład we Francji, Remik jest znany jako Rami, we Włoszech – Ramino lub Scala Quaranta (Scala 40), w Rumunii jest ona znana jako Remi w Turcji jest znane jako Okey zasad w większości takie same lub są nieco inne, ale wszystkie mają takie same pojęcie podstawowe zasady ciekawy gry.

Kliknij tutaj